Współpraca

Dlaczego warto ją podjąć?

Pobierz - Royalty Free Imagesfrom © Dreamstime.com 1. Niezależnie od zagranicznych oilThe pytaniem jest, dlaczego ważne jest oszczędzanie energii? Najpierw porozmawiajmy o ropę naftową. Stany Zjednoczone mają około 30 lat zasoby ropy naftowej. Światowego popytu na ropę jest coraz większa. Chiny i Indie gospodarka rozwija i więcej osób korzysta z samochodów jest tak firm naftowych mających trudno nadążyć z żądaniami ropy. USA jest teraz zużycie oleju krajem numer
1. Gdy podaż ropy jest obniżenie cen ropy idzie w górę, a wysokie ceny ropy naftowej jest straszne dla naszego economy.
2. Zapisz środowiska i healthWe należy rozpocząć zachowanie naszej paliw kopalnych, ponieważ jest to bardzo trudne do naszego środowiska. Paliwo jest paliwem kopalnym, że przechodzi proces spalania. Spalanie odpadów, które wytwarza produkty przechodzi do środowiska. Gazy są dwutlenek siarki, tlenki azotu, dwutlenek węgla i inne agresywne związki odpadowe. Zanieczyszczenia te są bardzo szkodliwe dla człowieka króla. Na przykład, tlenek azotu drażni płuc. Rozdrobnione materiały przyczyniają się do problemów chorobowych i zaburzeń układu oddechowego, a może spowodować cancer.
3. Oszczędzania energii Zapisz moneyby będzie także oszczędność pieniędzy. Możemy użyć matki natury, aby dostarczyć nam energii. Użyj paneli słonecznych, aby łapać promienie słońca w celu uzyskania energii do zasilania domu lub firmy. Możemy również korzystać z ogrzewania geotermalnego i chłodzenie każdego roku uratować nas tysiące. Ogrzewanie geotermalne i system chłodzenia wykorzystuje wodę, który jest pod ziemią i skompresować go do zimnej lub ciepłej wody do regulacji temperatury na budowę. Są tam małe niedogodności w korzystaniu energii alternatywnej rozruch kosztować więcej niż nasze zawsze, ale w konwencjonalnych źródeł energii na dłuższą metę będziesz oszczędność tysięcy.
Dlaczego ważne jest oszczędzanie energii? Tak więc możemy być niezależni od zagranicznej ropy, który przyniesie naszą gospodarkę w dół. Zapisz naszego środowiska, więc może to być odpowiednie do życia. Spójrz w górę, co zrobił ropy Kuwait ziemi. Trzymaj nas zdrowe i nie zużywa tych złych zanieczyszczeń w naszym organizmie, i zaoszczędzić pieniądze, korzystając z technologii energii doskonała alternatywa do produkcji energii.

Dodaj komentarz

Możesz użyć HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>