6 kroków do taniej energii

Co po kolei trzeba zrobić, aby zmniejszyć koszty energii?

Mafia Wars to jedna z najbardziej ekscytujących gier, które można odtwarzać zarówno Facebook i MySpace, a jest to jeden z wielu gier Zynga, które są dostępne. Oczywiście, kiedy grasz w gry, jeden z najważniejszych elementów gry jest twoja energia. Twoja energia jest wykorzystywana, aby pomóc Ci wykonać wszystkie misje masz i również pomaga wyrównać, jak również. Masz więcej energii, lepiej. Jednak, gdy zabraknie, można się zastanawiać, w jaki sposób możesz uzyskać wkład na energię, dzięki czemu można lepiej grać game.Why Energia jest tak ważne dla GameFirst, dlaczego jest tak ważne, aby energia gra? Powodem energii jest tak ważne jest to, że energia jest jedyną rzeczą, że można użyć w tym celu miejsca pracy. Są to miejsca pracy w Nowym Jorku, na Kubie, Moskwie i Bangkoku, i w tym celu żadnego z nich, trzeba mieć dostępną energię. Jak spędzić energii zrobić pracę, pomaga zwiększyć swoje punkty i pomagają wyrównać. Jest to ważne, ponieważ wyrównanie pozwala uzyskać silniejszy ciągu Mafia games.

Tips do zamiany Twój LevelsWondering energii, co można zrobić, aby upewnić się, że masz mnóstwo energii w Mafia Wars gry? Jeśli chcesz uzupełnić energię dużo szybszą, oto kilka cennych wskazówek, które można use.Tip # 1 - Zaczynamy jako ManiacWhen pierwszym uruchomieniu gry, można zauważyć, że jesteś w stanie wybrać co typ charakteru masz do gry. Jeśli chcesz, aby upewnić się, że wkłady energetyczne szybciej, będziemy chcieli, aby przejść z klasy Maniac charakteru. Po wybraniu tej opcji, twoja energia będzie odświeżyć szybciej, co pozwala zrobić więcej misji każdego dnia, ponieważ można uzyskać więcej energii w sposób regularny. Innym sposobem, można użyć punkty nagrody zmienić na Maniac.Tip # 2 - poznać wszystkie rzeczy, Nowy Jork LevelsAnother, że można zrobić, aby upewnić się, że szybciej uzupełnić swoją energię w ciągu gry Mafia jest opanować wszystkie poziomy w Nowym Jorku. Po ukończeniu wszystkich poziomów każdym rzędem miejsc pracy w Nowym Jorku, otrzymasz specjalny przedmiot, który nazywa się złotym tronie. Gdy pojawi się ten, zaczną się podwójny energii co 5 minut.

Zamiast po prostu coraz jeden punkt energii, zaczniesz się dwa punkty energii co 5 minut po tę pozycję w swojej kolekcji. Tak więc, po szczebel New York są opanowane, można zacząć uzyskiwać energię szybciej niż kiedykolwiek. Tip # 3 - Daj Mafia Użytkownicy RespectThere jest nową rzeczą w grze, która pozwala dać waszym członków mafii. Kiedy poprosi o szacunku, jedną z rzeczy, można wybrać jako nagrodę za rozdawanie szacunek jest 50 w punktach energetycznych. Zaznacz pole wyboru, gdy dajesz szacunek, a dostaniesz zastrzyk energii. Jednak można to zrobić tylko 5 razy w ciągu 24 godzin period.Tip # 4 - Reward Points do korzystania w RefillYou energii może również wykorzystać swoje punkty nagrody w grze Mafia Wars, aby uzyskać wkład energii, jak również. Zwykle trzeba będzie zapłacić 10 punktów nagrody całkowicie napełnić swoją energię.

Istnieje kilka razy, gdy godzinowe są na sprzedaż, a można dostać dolewki na energii tańszej price.Tip # 5 - Instalacja Mafia ToolbarWhen grasz gry Mafia, można zauważyć, że nie jest dostępna opcja do Ciebie zainstalować pasek narzędzi. Pasek ten Mafia Wars działa tylko w Firefox i Internet Explorer, ale jeśli można go zainstalować, będzie można do uzupełniania energii znacznie szybciej. Co 8 godzin otrzymasz mały buff energii 25 procent swojej energii całkowitej, która może pomóc Ci zwiększyć energię na co dzień basis.You znajdą również, że jak poziom się, za każdym razem trafisz na nowy poziom, będziesz znowu się dolewki na energię, komplementy Ojca Chrzestnego w grze Mafia Wars. Więcej poziom wyżej, tym więcej punktów umiejętności można uzyskać również. Punkty umiejętności otrzymujesz mogą być również wykorzystywane w celu zwiększenia całkowitej ilości energii, więc z czasem można zwiększyć całkowitą energię, że masz również.

Dodaj komentarz

Możesz użyć HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>